Ã–VRIGT / Diverse / Pojkcykel 16349111

nr 1634 9111

Pojkcykel

Cresent Mach, "9-14år", 1970-tal, 3-växlad, Guldfärgad, med Rodeostyre och limpa, hastighetsmätare

Kondition: slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 19:59:47